Haber

ATAŞEHİR’DE BİR PARKTA ARABA ÇİZEREK ‘DIY’ YAZDILAR

ATAŞEHİR’de park halindeki otomobilin üzerine kesici aletle küfür ve aşağılayıcı sözler yazıldı. Otomobilin sahibi Caner Akyol, “Gördüğümde çok üzüldüm, çocuk gibi bakıyordum” dedi. Otomobilin hasar gördüğü anlar ise çevredeki iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İddiaya göre iki zanlı, dün saat 01.00 sıralarında Yeni Çamlıca Mahallesi Bahar Sokak’ta caddeyi bir süre araştırdıktan sonra Cener Akyol’a ait park halindeki otomobile zarar verdi. Zanlılardan biri gözcülük yaparken, diğer zanlı elindeki kesici aletle otomobilin üzerine ‘Öl’ yazarak küfür ve hakaretler yazdı. Aracındaki çizikleri gören Caner Akyol, durumu polis ekiplerine bildirerek zanlılardan şikayetçi oldu.

ÇOCUĞUMA BAKIYORDUM

Otomobilin sahibi Caner Akyol, “Ertesi gün işten eve geldiğimde fark ettim. Kamera görüntüleriyle karakola gidip şikayetçi oldum. İnşallah bulurlar. Ortalama 15 tane var. -20 bin lira çöpe gitti.Düşmanım da yok.Para kazanmak kolay değil,olmayacak da.Her tarafı karalanmış küfürler yazılı bir kurbanım.Çok üzgünüm. görünce çocuk gibi bakıyoruz. Canımız sıkıldığında arabayı temizleyen bir insanım. Bakıyordum” dedi.

ARACIN HASAR GÖRDÜĞÜ ANLAR KAMERAYA ALINDI Otomobilin çizilip hurdaya döndüğü anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde sokağa gelen iki zanlıdan biri gözcülük yaparken, oburluğunun kesici aletle arabasını çizdiği görülüyor. Polis ekipleri zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Görüntü dökümü———(Güvenlik kamerası)-İki zanlı sokağa gelir-Bir zanlı arabasını çeker ve yazar-Sokakta bırakın ( Gerçek resim)- Arabanın görüntüsü-Araçta çizikler ve yazılar-Aracın sahibi Caner Akyol ile röportaj

-Genel ve detay görüntüler

– İstanbulakyurtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu