Haber

Çağrı merkezi sektörü ‘Deprem Mağdurları için İstihdam Kampanyası’ başlattı

Çağrı Merkezleri Derneği üyeleri, bölgede bulunan veya bölgeden göç eden depremzedelerin istihdamına öncelik vererek 10 bin depremzede istihdamını hedefliyor.

 

Ülkemizi kasıp kavuran depremin ardından Davet Merkezleri Derneği üyelerinin başlattığı istihdam seferberliği ile bölgenin yeniden yapılanmasına ve kalkınmasına katkı sağlanması ve yaraların sarılması amaçlanıyor.

 

Çağrı Merkezleri Derneği (ÇMD) Lideri Banu Süratlı; “Sektör olarak yaşadığımız felaketten derin üzüntü duyuyoruz, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza başsağlığı diliyor, yaralılarımıza bir an önce şifalar diliyoruz. Depremden etkilenen illerimizin her biri çok pahalı ve hepimizin o bölgede yaşamı yeniden inşa etme misyonu var. Şube olarak tüm paydaşlarımızla birlikte öncelikle yaşamsal ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlamak ve o bölgedeki vatandaşlarımızın eğitimlerine geri dönmeleri için elimizden gelen desteği vermek adına böyle bir girişimde bulunma kararı aldık. , orta ve uzun vadede aileleri ile iş ve sosyal yaşamlarını sürdürmektedir. . Depremzedelerimiz bu kapsamda Derneğimize üye olan firmalara başvurabilirler. Hepimizi derinden yaralayan bu felaketin ardından birlik ve beraberlik içinde toparlanacağımıza inanıyor, bu zor dönemde ülkemizin yanında yer alıyoruz. Başta deprem bölgesindeki illerimiz olmak üzere tüm birimlerin yeni davet merkezi ihtiyaçlarının değerlendirilmesi için davetimizi sizlerle paylaşmak isteriz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu